fbpx

Pixelmarket

Зовнішні LED екрани

Зовнішні LED екрани – одні з найбільш результативних рішень в in / outdoor рекламі на сьогоднішній день. Останні розробки і технології в цій сфері дозволили домогтися максимального співвідношення ціна / якість, що виводить ЛЕД екрани на лідируючі позиції в рекламній індустрії в усьому світі.

Основні переваги ЛЕД екранів:

Основні характеристики зовнішніх LED екранів

Зовнішня реклама є ефективним методом підвищення продажів і впізнанності бренду. Все частіше для цих цілей стали застосовувати зовнішні led екрани, вони успішно витісняють з ринку борди, сітілайти та інші рекламні конструкції. Компанія Pixelmarket йде в ногу з часом, і пропонує своїм клієнтам величезний вибір світлодіодних екранів різних розмірів і параметрів.

Led екран для зовнішньої реклами: основні переваги

Спектр використання світлодіодних екранів великий: Ви можете встановити їх на фасадах торгових центрів, магазинів, ресторанів або житлових будинків. Яскравий і динамічний відеоролик обов’язково приверне увагу потенційних клієнтів. Зовнішні екрани розраховани на стприйняття з відстані від 6-10 метрів. Самим доступним та простим варіантом є виготовлені на модулі P10. Всі зовнішні єкрани розраховані на будь-яку погоду і маюсть ступінь захисту IP65.

Зовнішні відеоекрани мають наступні переваги:

Залучення більшої кількості потенційних клієнтів. Динамічна і яскрава картинка мимоволі приковує погляди більшого числа глядачів і чітко запам’ятовується.
Цілодобова робота. Незалежно від часу доби і яскравості освітлення на вулиці, реклама на led моніторі буде завжди видно і помітна.
Швидка зміна контенту. Для того щоб змінити рекламу, Вам не потрібно буде переклеювати і демонтувати старий борд, досить дистанційно підключиться до лід екрану і швидко завантажити новий відеоконтент.
Довговічність. Світлодіодні дисплеї розраховані на роботу при будь-яких погодних умовах і незалежно від кліматичних особливостей здатні безпроблемно функціонувати мінімум 100000 годин.
Легкість в обслуговуванні. Навіть якщо буде зафіксована несправність, її можна легко усунути в короткі терміни, тому що в led моніторах передбачена можливість заміни окремих модулів на відміну від lcd екранів.

Чому слід зовнішні led екрани для реклами купити в копанії Pixelmarket?

Наша компанія успішно працює вже більше 5 років, за цей період нам вдалося підготувати максимально вигідні для наших покупців умови співпраці.

Для тих, кого цікавить якісна і ефективна зовнішня реклама, світлодіодні екрани є найбільш оптимальним варіантом. Наша компанія готова не тільки запропонувати необхідний Вам товар, також ми використовуємо індивідуальний підхід в роботі: допоможемо створити проект, провести монтаж, надати необхідні консультації для того, щоб Ви підібрали оптимальний варіант.

Вся наша продукція відповідає найвищим стандартам якості, тому компанія Pixelmarket надає гарантійне обслуговування протягом 24 місяців. Ми працюємо на результат, тому намагаємося задовольнити всі бажання і потреби своїх клієнтів.

Наші роботи

      Call Now Button