fbpx

Pixelmarket

Медіафасади

Медіафасади – це один з найяскравіших і ефективних вуличних рекламних носіїв. По суті, це той же світлодіодний екран, але тільки в полегшеній і напівпрозорій конструкції. Завдяки цим особливостям медіафасади можна монтувати на фасади будівель зберігаючи при цьому потрапляння денного світла всередину приміщень, а також не створювати серйозних вагових і вітрових навантажень. Кріпильна конструкція дозволяє зробити швидкий монтаж, демонтаж або заміну кабінетів медіафасада.
Найчастіше медіафасади мають велику площу, тому їх основне завдання – показ медіаконтенту великих розмірів, який можна побачити з далекої відстані. Це дозволяє виділитися на тлі конкурентів і привернути максимальну увагу до рекламного контенту! 

Наші роботи

Медіафасади представляють собою ефективний вид реклами, який все більш активно використовується в великих містах, зокрема в Києві. Якщо звернутися для їх замовлення в компанію Піксельмаркет, автоматично можна отримати безліч важливих переваг. Наші кваліфіковані фахівці підкажуть, як підібрати найкраще рішення під конкретні потреби, проконсультують з усіх питань. Якісний медіафасади Київ буде залучати потенційних клієнтів. Терміни його окупності за умови вдалого розміщення будуть невеликими.

 

Медіафасади світлодіодний – гарантія ефективної реклами

Це сучасне рішення, яке створено на основі використання світлодіодних технологій. Конструкцій екрану продумана дуже ретельно, що забезпечує його міцність і надійність. Характеризується вона полегшеним форматом виконання, щоб можна було створити нормальні умови для монтажу на фасад будівлі. Гарантується, що будівля не буде піддаватися в результаті такого монтажу ніяким додатковим навантаженням, що забезпечує його повну безпеку.

 

Надійний медіафасади конструкція якого відрізняється легкістю і простотою, може гармонійно вписатися практично в будь-яку будівлю. Основним завданням обладнання стає демонстрація різноманітного контенту, який буде помітний з великої відстані. Це може бути реклама різноманітних товарів, закладів, заходів, компаній і багато іншого. Завдяки сучасним рекламним технологіям можна зробити своєму бізнесу послугу, допомогти ефективно розвиватися. Замовити фасад можна різної площі, що залежить від актуальних потреб і фінансових можливостей.

 

Складаються конструкції з декількох основних компонентів, серед яких світлодіодні елементи, спеціальні кріпильння і легка конструкція. Всі вони гармонійно крыпляться між собою максимально ефективно, що гарантує ідеальне поєднання з особливостями конкретного будинку. Екран стає чимось на зразок доповнення до нього. Встановити таке обладнання можна на різні типи будівель, серед яких бетонні, скляні, цегельні і т.д. Досвідчені фахівці підберуть під актуальні потреби кращий варіант. На медіафасади ціна залежить від розмірів, якості зображення та деяких інших нюансів. Наші співробітники допоможуть підібрати найкраще рішення для кожного клієнта.

 

Чому купити медіафасади варто в компанії Рixelmarket?

Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері, що гарантує деякі важливі переваги для клієнтів. 

Серед основних причин, за якими для його покупки варто звернутися до нас, можна відзначити:

 

  1. Великий асортимент якісного світлодіодного обладнання.
  2. Комплексний підхід, який може включати створення проекту, монтаж і всі інші необхідні етапи.
  3. Тривале гарантійне обслуговування.
  4. Професійні консультації, які безкоштовно допоможуть розібратися в тонкощах і прийняти зважене рішення.
  5. Якісний медіафасади реклама нового покоління. Він може виглядати дуже оригінально, привертаючи увагу величезної кількості потенційних клієнтів.

      Call Now Button